İngiltere Vizesi

İngiltere’yi gezip görmek için,  bir yakınınızı ziyaret etmek için,  İngilizce öğrenmek veya üniversitede öğrenim almak için, İngiltere de çalışmak veya İngiltere de kendi işinizi kurmak gibi nedenlerden dolayı İngiltere ye gitmek isteyebilirsiniz. ingiltere vizesi 24 farklı vize başvuru amacı ile yapılır ve 123 vize türü vardır. Başvurularda doğru amacı seçerek doğru vize türü başvurusunda bulunmak çok önemlidir ki çoğu red sebepleri yanlış başvuru formunu doldurmaktan ve eksik ve yanlış evrak beyan etmekten dolayı olduğu göze çarpmaktadır. Firmamızın uzman danışmanları sizin maddi durumunuz, medeni durumunuz, eğitim, seyahat geçmişinizi ve istihdam durumunuzu analiz ederek size özel gerekli evrak listenizi hazırlamaktadır. Her başvuru sahibinin gerekli evrak listesi değişiklik gösterebilmektedir.

 

ingiltere vizesi

ingiltere vizesi

 

İngiltere vizesi başvuruları gelişi güzel sizden istenen belgeleri tamamlayarak yapılamayacağı önemli bir kilit noktasıdır. Bir çok kişi gerekli evrak listesini hazırlayıp sunduğu halde vize başvuruları RET edilmektedir ve ömür boyu düzeltilemeyecek şekilde sicilleri bozulmaktadır.

Vize başvurusundan ret aldıktan sonra profesyonel danışmalık almak yerine başvuru yapmadan önce profesyonel danışmanlık almanızı tavsiye ederiz.

İngiltere vizesi başvurularınız için sizin tek yapmanız gereken, sadece size özel gerekli evrak listesini tamamlayıp bize göndermeniz, daha sonrasında dosyanızı analiz ederek eksik veya yanlış belgeleri tamamlayarak tüm vize işlemleri ve tercümeleri yapıp İngiltere vize başvurunuzu bitiriyoruz. Son olarak da vize başvuru merkezine gelerek parmak izi verdiğinizde başvurunuz tamamlanmış olacaktır…

İngiltere vize başvurusu için bizi arayabilir, profesyonel destek ve danışmanlığı da bizden alabilirsiniz.