Kesin Dönüş Vizesi

Kesin Dönüş vizesi, İngiltere’de daha öncelerden oturma izni almış kişilerin bir sebepten dolayı ülke dışına çıkmaları ve geri dönmelerine olanak sağlamak için oluşturulan bir vize türüdür. Kesin Dönüş vizesi alabilmek için bazı evraklara ihtiyacınız vardır. Bu evraklar kişiden kişiye değişebildiği için ilk olarak bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde her türlü profesyonel destek tarafınıza verilecektir. Eğer isterseniz de başvurunuz firmamızca yapılabilir. Bu sayede evraklarınız uzman kişilerce en uygun şekilde ayarlanır ve vize alma şansınız çok daha yüksek olmuş olur. Bir profesyonel yardımıyla vizeye başvurmanız halinde vizenin reddedilme şansı en aza inecektir.

Vize başvurusunu yaparken evraklarınızı eksiksiz ve doğru doldurmayı unutmayın. Aksi takdirde vizeniz iptal edilebilir. Vize başvurusu yaparken bir miktar para alınmaktadır. Vizenizin kabul olmaması durumunda paranızın iade edilmediğini de bilmelisiniz. Yani paranızın heba olmaması için her şeyi en doğru şekilde yapmalısınız. Kesin Dönüş vizesi için başvuru yaparken pasaportunuzun yırtık vb. olmamasına dikkat etmelisiniz. Pasaportta en az 1 sayfanın boş olması gerektiğini de unutmamalısınız. Tüm bunların yanında eğer eski pasaportlarınız varsa vize başvurusunda bu pasaportları da vermeniz gerekmektedir. Ayrıca başvuru için hazırlanan evraklarda kimlik bilgileriniz de istenmektedir.

Tüm gerekli evraklarınızı tamamladıktan sonra kısa bir süre için vizenizin sonuçlanmasını bekleyeceksiniz. Eğer hazırladığınız evraklarınızda bir problem görülmez ise ve verdiğiniz bilgileriniz doğruysa başvurunuz kabul edilecektir. Eğer evraklarınızda herhangi bir hata yaparsanız en küçük hatanızda bile vize başvurunuz iptal edilebilir. Vize başvurunuzun reddedilmesi söz konusu olduğunda bu reddedilmeye itiraz edebilirsiniz. Eğer incelemenin ardından bilgilerinizde bir problem görülmezse itirazınız kabul edilir ve böylelikle vizenin sahibi olmuş olursunuz.

Eğer siz de Kesin Dönüş vizesi alırken herhangi bir problem yaşamak istemiyorsanız profesyonel destek ve danışmanlık hizmetleri almak için bizler ile iletişime geçmeniz halinde Kesin Dönüş vizesi ile ilgili her konuda size destek vereceğimizi bilmenizi isteriz. Ayrıca hazırlanması gereken evrakların düzenlenmesinde, vize için başvuru işlemlerinde de her türlü yardımda bulunacağımızın temennisini verebiliriz.