Zirai İşler için İzin Gerektirmeyen Çalışma Vizesi

Zirai İşler için İzin Gerektirmeyen Çalışma Vizesi, zirai nitelik bulunan bazı işlerde, nitelikli kişilerin çalıştırılması gerektiği durumların söz konusu olması halinde sıkıntı yaşanmaması için hazırlanan özel bir vize türüne verilen isimdir. Zirai alanda çalışan kişiler İngiltere’de çalışabilmek için bu vizeye başvurmak zorundadır.

Vize başvurularında istenen evrakların başvuru sahibinin özel durumuna göre değiştiğini bilmenizi isteriz. Bu sebepten dolayı başvuruyu yapmadan firmamız ile iletişime geçmeniz sizin faydanıza olacaktır. Bizimle iletişime geçmeniz halinde başvurunuz, uzman bir kadro ve İngiliz hukukçularımız aracılığı ile hazırlanmış olacaktır. Böylelikle vize başvurusu yapmanız halinde, vizenizin reddedilme ihtimali en aza inmiş olacaktır.

Zirai İşler için İzin Gerektirmeyen Çalışma vizesi almak isteyen kişiler bazı evraklara ihtiyaç duyacaktır. Bu evraklar hazırlanırken büyük titizlikle hazırlanmalıdır. Ayrıca doğru ve eksiksiz bilgi verilmelidir. Bu hususa dikkat etmediğiniz takdirde vize başvurunuz iptal edilebilir. Eğer uyuşmayan belgeler görülürse yine aynı şekilde vize başvurunuz iptal edilir. Bir diğer dikkat etmeniz gereken husus da vize belgelerinizde herhangi bir eksik belge bulunmaması hususudur. Başvuruda bulunmadan önce tüm belgelerinizi tek tek kontrol etmeli ve eksik belge var ise tamamlamalısınız. Aksi takdirde vize için yaptığınız başvuru koşulsuz şartsız iptal edilecektir.

Bazı evraklar İngilizce’ye tercüme edilmiş olmalıdır. Bu evrakları İngilizce’ye aslına uygun çevirmeye de dikkat etmelisiniz. Çeviren kişinin profesyonel biri olmasına da aynı şekilde dikkat etmeniz gerekmektedir. Yapılan gramer hataları başvurunuzu zorlaştırabilir ve belki de başvurunuzu reddedilme durumu ile sonuçlandırabilir. Yine bu evrakların da çevrildikten sonra başka bir profesyonel kişiye kontrol ettirilmesinde fayda vardır. Böylelikle işi en sağlam şekilde yapmış olur ve vize iptali ihtimalini en aza indirmiş olursunuz. Eğer isterseniz bizimle iletişime geçerek hem başvurunuzu yaptırabilir hem de İngilizce tercümeleri de en profesyonel kişilere yaptırabilirsiniz.

Bütün bu evraklar hakkında detaylı bilgi alabilmek, profesyonel danışmanlık hizmetimizden faydalanabilmek, uzman kişilerden destek almak, başvurunuzu İngiliz hukukçularımıza yaptırmak için ve en önemlisi vize almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.